Site Banner
  • Site Banner

     

     

دستبند مغناطیسی

دستبند مغناطیسی 

امروزه مغناطسی درمانی جایگاه ویژه ای در طب مکمل دارد بر اساس تحقیقات بعمل آمده آهنربا ها خواص گوناگونی دارند در این روش درمانی هیچ نوع داروئی استفاده نمی شود. این روش ساده ترین نوع درمان می باشد و هیچ گونه عوارض جانبی ندارد. دستبند مغناطیسی در ناحیه مچ دست قرار میگیرد. مچ دست در طب سوزنی ناحیه استراتیژیک محسوب می شود و دستبند مغناطیسی با قرار گرفتن در ناحیه مچ تمام بدن را تحت تاثیر قرار میدهد. امروزه وسایلی که در اختیار داریم میدان مغناطیسی بسیار قوی ایجاد میکنند. امواج مغناطیسی موبایل ترانس لامپ مهتابی تلویزیون خانگی که بر روی سلامتی انسان تاثیر میگذراند و لازم است در برابر این میدان مغناطیسی از خود محافظت کنیم.
یکی از تاثیرات این دستبندها روی بدن انسان پیشگیری از اثرات امواج مخرب است

دستبند مغناطیسی

اثرات مغناطیسی 
افزایش فعالیت پمپ سدیم پتاسیم در سطوح سلولی 
خنثی کردن تحریک درناک از طریق بالا بردن آستانه درد
افزایش جریان خون بر موضع و در نتیجه ان 
افزایش درجه حرارت موضعی 
پاک شدن خون از لخته و از بین بردن انسدادوریدها 
افزایش ترشحات مفید بدن 
بهبود سریع زخم و شکستگی استخوان


خواص دستبندهای مغناطیسی 


کنترل طبیعی فشار خون 

دستبند مغناطیسی بطور معجزه آسایی فشار خون را کنترل و آن را در محدوده عادی قرار میدهد. استفاده از دستبند مغناطیسی بر روی دست راست باعث کاهش فشار خون و روی دست چپ باعث افزایش فشار خون میگردد که البته بعد از یک ساعت اثر آن مشخص میشود و استفاده مداوم از آن در کاهش مصرف داروها ی فشار نقش بسیار زیادی دارد. البته باید متذکر شد که دستبند مغناطیسی فشار خون را بالاتر یا پایین تر از حد معمول نمی برد بلکه آنرا همیشه در محدوده عادی و یا نرمال قرار می دهد.استفاده از دستبند در ست راست معملا افراد را ریلکس و آرام و خواب را عمیق و بیشتر می کند و استفاده از دستبند در دست چپ موجب افزایش انرژی تحرک بیشتر و خواب کمتر می شود.  بنابراین اگر مشکل فشار خون ندارید میتوانید با جابجا کردن دستبند از اثرات خاص آنها بهره بیشتری ببرید.


موثر برای خواب 

کسانی که از دستبند مغناطیسی استفاده کرده اند خواب آرام و عمیقی را تجربه کرده اند و خواب آشفته کمتر یده می شودو خستگی بیشتر از بین می رود.
دستبند مغناطیسی از انواع داروهای خواب آور تاثیر بیشتری دارد به علاوه برای بدن هیچ ضرری ندارد. همچنین بدلیل بی ضرر بودن می توان بصورت مداوم از آن استفاده کرد.

 
تسکین دردهای بدن 

آهن ربا درد را تسکین می دهد. استفاده از دستبند مغناطیسی روی دردهای ناشی از آرتروز دست و پا موثر است و درد آنها را کاهش می دهد و به انعطاف پذیری بدن در حرکت کمک می کند. طی سالهای گذشته از مغناطیس به عنوان وسیله ای در جهت کاهش درد و درمان بسیاری از بیماریها و مشکلات استفاده می شده است. در مطالعه که توسط استیفن پارت از نوع تمام کور در دانشکده پزشکی پایلور شهر هوستون انجام شد. اثرات مغناطیس حقیقی و کاذب را در دو گروه با هم مقایسه کردند.
پنجاه بیمار مبتلا به زانو درد را به مدت چهل پنج دقیقه تحت دو روش درمانی قرار دادند. نتایج نشان داد بیست و نه بیماری که در معرض مغناطیس قرار داشتند درد کمتری را نسبت به بیمارانی که در معرض روش های دیگر بودند احساس می کردند.


تاثیر بروی خلق و خوی

دستبند مغناطیسی تاثیر زیاد بر کاهش استرس و عصبانیت دارد. عصبانیت و ترس و نگرانی با دستبند مغناطیسی کنترل می شود. کسانی که از دستبند مغناطیسی استفاده کرده اند دریافتند آرامش و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده اند در ضمن این افراد از حافظه بهتری برخوردار می شوند.


تلفن مشاوره و فروش:


همراه( مرتضی سالک):  09123846946 
 

فکس: 02166759077

 

02166759079

02166759078 

  

  • Site Banner

Copyright © 2013 آهنربا.com

 طراحی سایت     ایده سازان جاوید مهدا     isjmportal      All Rights Reserved

تعداد آنلاین: 39
بازدید امروز: 64
بازدید صفحات امروز: 35
بازدید این ماه: 79338
بازدید کل: 915408